מאגר הידע

מימון

צהריים טובים אורח/ת. עדיין לא רשום ? להרשמה לחץ כאן | שכחת את הפרטים ?
יצירת קבוצה חדשה!
מאגר הידע > כלכלה > מימון > פורום > עורך דין שמחויב לאמת ולצד – אפילו במחיר כלכלי אישי – מסתבר שיש דבר כזה

עורך דין שמחויב לאמת ולצד – אפילו במחיר כלכלי אישי – מסתבר שיש דבר כזה

המלצה חמה על עורך דין המטפל בתקיפה מינית, הטרדה מינית ומעשה מגונה
מגדר עמוס ראשון הודעה  הודעה #1, 06/06/18, 08:34
  אני רוצה לספר לכם על איש מיוחד ששמחתי שיצא לי להכיר בנסיבות מאוד לא משמחות. חברה קרובה שלי חוותה ניצול מיני על ידי אדם שהכירה שסחט אותה רגשית לסיפוק תאוותיו במשך שנתיים. כשסוף סוף מצאה את הכוחות להתנגד היא הצליחה לעשות זאת לפי החוק באמונה שהצדק יצא לאור. לאנשים שומרי חוק יש רק דרך אחת להעניש את הפוגעים בהם, ולסגור מעגל. הם עושים זאת באמצעות אנשים כמו עורך דין דורון ויינרייך. אבל הוא עושה את זה אחרת. בניגוד לעורכי הדין המובילים האחרים בתחום של עברות מין, דורון מייצג את הנפגעות והנפגעים בלדב, ולעולם לא את הצד הפוגע. איך עורכי דין יכולים להכיר את סיפורי האימה של אנשים שנפגעו מינית ולמחרת בבוקר לייצג את האדם שעולל להם את זה ועוד להפעיל לחצים איומים ונוראים על הקורבנות, את זה לעולם לא אוכל להבין!

עו"ד דורון ויינרייך הינו מעורכי הדין הבודדים בארץ העוסקים אך ורק בתחום של הטרדה מינית ועבירות מין אחרות והינו מנהל משרד בוטיק ייחודי שמתוך אמונה וערכים, בחר להתמחות בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית ועבירות מין שונות כמו אונס, מעשי סדום, מעשים מגונים וכו'.

הוא התגלה כבעל ניסיון משפטי רב בתחום של פגיעה מינית (וגם הטרדה המינית ועבירות המין אחרות). הוא מרצה בתחום, כותב ומפרסם מאמרים בעיתונות, וכן מנהל שני פורומים גדולים באינטרנט, אשר נועדו לתת מענה לשאלות הרבות שצצות. באמצעים אלה הוא מסייע יום יום לפונים להבין מהי הטרדה מינית ואיך מומלץ להתמודד איתה מבחינה משפטית באופן היעיל והמהיר ביותר.

עורך דין דורון ויינרייך הפגין נסיון משפטי עשיר ורלוונטי, חכמה והרבה רגישות והבנה. בעזרתן הוא מלווה את נפגעות ונפגעי ההטרדה המינית ועבירות המין האחרות החל מהרגע הראשון, במסירות אין סופית, באופן אישי, אנושי, סבלני, אכפתי, חם ותומך, ובשילוב של מקצועיות, נחישות, ידע מקצועי, וניסיון רב. הוא פרש בפנינו את כל האפשרויות החוקיות הרלוונטיות, ולאחר התאמה לאינטרסים שלהם ולמשתנים רבים נוספים, סלל עבורנו את הדרך הטקטית והאסטרטגית המתאימה ביותר להשגת המטרה.   

פרטים
מנהל/ת: הלוחש לסוסים

חברים (85)
Google
מטרת המאגר
לספק למחלקות במוסדות הלימודים השונים פלטפורמה לניהול חומר לימודי, הודעות, תמונות וקישורים בצורה הנוחה ביותר וללא מגבלות.שנה זו מנוהלת על ידי הלוחש לסוסים
לפניות כלליות בנושא האתר - לחצו כאן.
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון. תקנון המערכת.
אין להעתיק או לפרסם בכל דרך שהיא חומר המופיע במאגר. 
דירות להשכרה בבאר שבע | שותפים באר שבע | עבודה בחו"ל